Marka ModelJYT78-DC12-C Serisi
Ürün TipiElektromekanik Gaz ve Otomotiv Rölesi
Malzeme YapısıYüksek Isıya Dayanıklı Termoplastik Gövde ve AgSnO2 (Gümüş Kalay Oksit) Kontaklar
Güç / Enerji Değerleri12V DC Nominal Gerilim
Maksimum Akım Kapasitesi20 Amper (Sürekli Yük Altında)
Kontak DirenciMaksimum 50 mΩ (Başlangıç değerinde)
İzolasyon Direnci100 MΩ Minimum (500V DC testinde)
Bobin Güç TüketimiYaklaşık 1.6W düşük enerji sarfiyatı
Çalışma Sıcaklığı-40°C ile +105°C arası ekstrem koşullar
Koruma / Güvenlik SınıfıIP54 Toza ve Su Sıçramalarına Karşı Korumalı
Boyutlar / Ağırlık25mm x 20mm x 22mm / Yaklaşık 30 Gram
Kullanım Ömrü / Garanti1.000.000 Mekanik Operasyon / 100.000 Elektriksel Operasyon
Tepki SüresiMaksimum 10ms Kapama / 5ms Açma süresi
Terminal Tipi4/5 Pinli Standart Soket Uyumlu Geçme Terminaller
Özellik 1Paket İçeriği:
Özellik 21 Adet JYT78-DC12-C 12V 20A Gaz Rölesi
Özellik 3Teknik Bağlantı Şeması (Dijital Kaynak Desteği)
Özellik 4Koruyucu Antistatik Ambalaj
Özellik 5LPG ve CNG Otogaz Dönüşüm Kitlerinde Selenoid Valf Tetikleme
Özellik 6Araç İçi Ek Aydınlatma (LED Bar, Sis Farı) Devreleri
Özellik 7Karavan ve Tekne 12V Hidrofor ve Sintine Pompa Kontrolü
Özellik 8Endüstriyel Otomasyon Sistemlerinde 12V DC Sinyal Çevirici
Ürün nitelikleri
Nitelik AdıNitelik değeri
Marka ModelJYT78-DC12-C Serisi
Özellik 1Paket İçeriği:
12V 20A Gaz Rölesi (JYT78-DC12-C)