Marka ModelPhilips 24B2N2100/93 (2000 Serisi)
Ekran Boyutu23.8 inç / 60.5 cm
Panel TipiIPS (Parlama Önleyici Kaplama)
Çözünürlük1920 x 1080 (Full HD)
Yenileme Hızı100Hz
En Boy Oranı16:9
Piksel Yoğunluğu93 PPI
Tepki Süresi4ms (GtG) / 1ms (MPRT)
Parlaklık250 cd/m² (Tipik)
Kontrast Oranı1300:1 (Statik) / Mega Infinity (Dinamik)
Renk Gamı%105 sRGB / %72 NTSC
Bağlantı Noktaları1 x HDMI 1.4, 1 x D-SUB (VGA)
Ses Çıkışı3.5mm Audio Out (Kulaklık Çıkışı)
Göz KorumaEyesafe RPF 50, LowBlue Modu, Flicker-free
Güç Kaynağı100-240V AC, 50/60Hz 1.5A (Dahili)
Vesa Uyumluluğu100 x 100 mm
Özellik 1Paket İçeriği:
Özellik 2Philips 24B2N2100 Monitör Gövdesi
Özellik 3Kablolu Bağlantı Standı ve Tabanı
Özellik 4HDMI Bağlantı Kablosu
Özellik 5AC Güç Kablosu
Özellik 6Hızlı Kullanım ve Kurulum Kılavuzu
Profesyonel Ofis ve İşMetin okuma, tablo analizi ve genel ofis yazılımları için keskin netlik.
Ürün nitelikleri
Nitelik AdıNitelik değeri
Yenileme Hızı100Hz
En Boy Oranı16:9
Piksel Yoğunluğu93 PPI
VESA Uyumluluğu100 x 100 mm
Özellik 1Paket İçeriği:
Renk Gamı%105 sRGB / %72 NTSC
Özellik 5AC Güç Kablosu
Parlaklık250 cd/m² (Tipik)
Ekran Boyutu23.8 inç / 60.5 cm