Marka ModelPhilips 27B1N5500B/93 (5000 Serisi)
Ekran Boyutu27 inç / 68,6 cm
Çözünürlük2560 x 1440 (Quad HD)
Panel TipiIPS (Yansıma Önleyici Kaplama)
Yenileme Hızı100Hz
Piksel Yoğunluğu109 PPI
Tepki Süresi4ms (Gri-Gri) / 1ms (MPRT)
Parlaklık350 cd/m²
Kontrast Oranı1000:1 (Statik) / 50.000.000:1 (Dinamik)
İzleme Açısı178° Yatay / 178° Dikey
Renk Gamı%120 sRGB, %105 NTSC
Bağlantı Noktaları2 x HDMI 2.0, 1 x DisplayPort 1.2, 1 x Ses Çıkışı (3.5mm)
Göz KorumaFlicker-free (Titreşimsiz) ve LowBlue Işık Teknolojisi
Ergonomik Stand130mm Yükseklik Ayarı, -5/+20 Derece Eğme, 90 Derece Pivot
Enerji ÖzellikleriPowerSensor (Kullanıcı Algılama) ve Işık Sensörü
Vesa Uyumluluğu100 x 100 mm
Özellik 1Paket İçeriği:
Özellik 2Philips 27" Monitör
Özellik 3SmartErgoBase Stand
Özellik 4HDMI Bağlantı Kablosu
Özellik 5AC Güç Kablosu
Kurumsal ve Ofis KullanımıQHD çözünürlük ile aynı anda birden fazla doküman ve tablo takibi.
Grafik ve İçerik ÜretimiYüksek renk doğruluğu gerektiren tasarım ve fotoğraf düzenleme işleri.
Yazılım GeliştirmePivot (dik kullanım) özelliği sayesinde uzun kod satırlarını kolayca inceleme.
Ev-Ofis VerimliliğiUzun süreli çalışmalarda göz sağlığını koruyan profesyonel görüntüleme çözümü.
Ürün nitelikleri
Nitelik AdıNitelik değeri
VESA Uyumluluğu100 x 100 mm
Özellik 1Paket İçeriği:
Piksel Yoğunluğu109 PPI
Parlaklık350 cd/m²
Yenileme Hızı100Hz
Renk Gamı%120 sRGB, %105 NTSC
Ekran Boyutu27 inç / 68,6 cm
Özellik 4HDMI Bağlantı Kablosu
Özellik 5AC Güç Kablosu
Özellik 2Philips 27" Monitör